12 September 2013

IT'S NO A INSPIRATIONS


Już zaczynam pisać tytuł posta "Ispirations", ale hola, hola. Nagle zdaję sobie sprawę, że tak naprawde inspiracji tam brak, bo w żaden sposób mnie to nie inspiruje. Bo dlaczego moją ikoną miałaby być ktoś, kto na dobrze zrobionym zdjęciu ma ładne buty, czy bluzkę. A tak właśnie się dzieje, w dzisiejszych czasach inspiracją staje się właśnie taka osoba, która oznacza się ładną torebką i opublikuje to zdjęcie w internecie. Tym sposobem inspiracji staje się z dnia na dzień coraz więcej, dlaczego ma mnie/nas to inspirować? Przecież w modzie nie chodzi o to aby kogoś naśladować. Oczywiście są ludzie, którzy są, po prostu są inspiracjami i ikonami i zawsze będą (Audrey Hepburn), ale oni nie  tylko wyróżniali się niepowtarzalnym stylem ale i zachowaniem. To osoba, którą możemy wiedzieć jaka jest naprawdę- nie tylko na pokazach mody, ale również jak pomaga innym ludziom.
Already starting to write title of the post "Ispirations" but hola, hola. Suddenly I realize that it really lack of inspiration there, because it does not inspire me. Because why my icon would be someone who is a well-made-image has nice shoes or shirt. And this is what happens nowadays is inspired by just such a person, which is a nice bag and publish this photo on the Internet. In this way, inspiration become by more and more, so why have me / us inspire you. After all, fashion is not about to imitate someone. Course there are people who are just inspirations and icons are and always will be (Audrey Hepburn), but they are not only distinguished by a unique style but also behavior, a person, which can be know what is really-not only in fashion shows, but also how to help other people.
  
 
 

53 comments:

 1. dokładnie, zdjęcie które zobaczymy w internecie praktycznie zawsze jest 'łaaał', a tak naprawdę sami możemy zrobić takie, a nawet jeszcze lepsze;)

  ReplyDelete
 2. Poniekąd masz racje, ale tak naprawdę są różne rodzaje inspiracji i czasem nawet drobna rzecz u kogoś, czy na zdjęciu może zainspirować nas do czegoś większego :) Mam u siebie w folderze z inspiracjami mnóstwo przeróżnych zdjęć i często podoba mi się tylko jeden jego element ale do tego stopnia, że uznałam, że warto go zachować :) Buziaki :* Obserwuje na Facebooku :)

  ReplyDelete
 3. A jednak nie bo nie działa przycisk przenoszący na Twojego fan page :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak wiem, jeszcze to organizuję ;)

   Delete
 4. i love the plaid pants and matching blazer! I just ordered the same pants from Theory. Love your blog/style. I would love if you checked out my blog! I'm just getting started and need the support! I followed you btw
  xx gabriela

  ReplyDelete
 5. im lovin all these outfits! especially the plaid suit!

  http://hanaljoofri.blogspot.sg

  ReplyDelete
 6. Genialne zdjecia :)
  Pomyslowo i fajnie :)
  Follow?
  fashionlikealife.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Victoria Tornegren <3 <3 <3

  ReplyDelete
 8. wow...incredibly beautiful!
  Love troprouge!

  ReplyDelete
 9. nice pictures.. :)
  sure we can follow each other.

  xoxo, Joei
  BLOG

  ReplyDelete
 10. Super zdjęcia i post:)

  http://freshisyummy.blogspot.com/2013/09/applause.html

  ReplyDelete
 11. great post! so inspiring! loved the 1st photo!
  keep in touch!
  muah*
  mariana

  http://asouthbreeze.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 12. Ludzie ze zdjęć są inspiracjami w sensie modowym, czasem patrząc na takie zdjęcie wpada mi do głowy pomysł na stylizację albo próbuję ją odwzorować na swój własny sposób. Jest to inspiracja, ale nie autorytet. Autorytetami są osoby odznaczające się charakter, zainspirować może wiele rzeczy :)
  Mam do oddania voucher do sklepu Answear.com, więcej u mnie :)

  ReplyDelete
 13. bardzo mądrze napisane, teraz każde zdjęcie z ładnym ubraniem staje się inspiracją a tak na prawdę my sami nią jesteśmy dla siebie

  ReplyDelete
 14. Trudno nie przyznać Ci racji ;-)

  ReplyDelete
 15. Nice pics!! lOVE YOUR BLOG!!

  http://sweetcherryblogger.blogspot.com.es/2013/09/padding-skirt.html

  ReplyDelete
 16. Świetne zdjęcia! :) Zapraszam do odwiedzin :)
  www.agenss.blogspot.com

  ReplyDelete
 17. hey doll , thanks for dropping by and for the lovely comment...
  Off course I would love to follow each other.. lemeno wat all places you want me to follow each other and i'll come back to follow you
  very inspirational pics... I have ordered for the top in first pic...
  Kisses,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  ReplyDelete
 18. ❀ ✿ ❀ ✿ ❀ ✿ ❀ ✿ ❀ ✿ ❀ ✿

  Swietne inspiracje <3

  ReplyDelete
 19. Buty motocyklówki..szukam takich!;)

  ReplyDelete
 20. Często się zdarza, że widząc kogoś na ulicy myślę sobie, że fajnie jest ubrany i od razu przeszukuję w myślach swoją garderobę, czy dałabym radę stworzyć podobny zestaw. W dzisiejszym świecie w większości do jakiegoś bloga przyciągają obrazki, a rzadziej tekst. Myślę, że jednak w jakiś sposób te zdjęcia Cię inspirują, bo dlaczego akurat one zwróciły Twoją uwagę na tyle, żeby pokazać je na swoim blogu?

  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No właśnie, zwróciły moją uwagę, bo mi się tylko podobają, a nie inspirują, bo uważam, że jeśli ktoś wstawia swoje zdjęcia na bloga to nie powinny być one zainspirowane stylizacjami z innych blogów/stron.
   Pozdrawiam :)

   Delete
 21. szarość i zgniła zieleń. też szykuję się na jesień.

  ReplyDelete
 22. Wow! I really love this blog ;)

  can we follow each other?
  xoxo kisses

  ReplyDelete
 23. Nigdy nie rozumiałam postów z "inspiracjami". Przecież to po prostu kilkanaście (-dziesiąt) dobrze wykonanych i obrobionych zdjęć, nie mających w sobie niczego bijącego po oczach, co mogłoby zainspirować. Moim zdaniem bloggerki dodają takie posty tylko po to, żeby na ich stronach nie była zastoju ewentualnie, żeby pokazać innym zdjęcia, które im się podobają. (Zdjęcia, nie inspiracje).
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  Lina

  http://zchmurki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 24. Bez dwóch zdań można podpisać się pod Twoim tekstem. Świetne spostrzeżenie :)
  Pozdrawiam, Misha

  ReplyDelete
 25. Mądrze napisałaś! To nie są żadne inspiracje, tylko ładne zdjęcia, opiewające luksusem i "zajebistością" - owszem sprawiają, że chcemy tak wyglądać, miec takie ciuchy i takie "życie", ale nic po za tym. Nie są jakieś wspaniałe i nie powodują natychmiastowego natchnienia weną twórczą.
  Inspirująca to może być muzyka, literatura, kino, zdjęcia fashion, takie sesje z prawdziwego zdarzenia.

  Pozdrawiam,
  Confassion
  www.confassion.blogspot.com

  ReplyDelete
 26. przepiękna bluzeczka na pierwszym zdjęciu <3
  pozdrawiam i zapraszam do siebie http://turbanna.blogspot.com

  ReplyDelete
 27. Mi osobiście coś takiego nadaje nowych pomysłów jak co ze sobą dopasować :)

  ReplyDelete
 28. Przepiękne zdjęcia! Jesteś mega utalentowana!! :)

  treepsy.blogspot.pl

  ReplyDelete
 29. i to się nazywają inspiracje! cudowne :)

  ReplyDelete
 30. świetne nie inspiracje ! pozdrawiam ;)

  ReplyDelete
 31. świetne i inspirujące zdjęcia!

  mam nadzieję, że padniesz również do mnie: http://spiked-soul.blogspot.com/ i może zaobserwujesz :)
  pozdrawiam i życzę miłego popołudnia!
  Elwira

  ReplyDelete
 32. hm, racja z tym inspirowaniem. Ale fajnie czasem sobie pooglądać:)

  ReplyDelete
 33. Ja mam troszkę odmiennie zdanie na temat inspiracji. Uważam, że każdy może być dla kogoś natchnieniem, dla mnie może być nim brat (jak ostatnio), znajomi, jakieś wydarzenie, a nawet zdjęcie liścia. W zwykłych, nie rzucających się w oczy przedmiotach, czy nieznajomych przechodniach potrafię dostrzec coś, co nie jest widoczne, np. dla moich przyjaciół. Po prostu coś zwykłego, małego, powszechnego może być inspiracją. Każdy człowiek i moim zdaniem nie jest to naśladowanie kogoś, ale po prostu inspiracja :)

  ReplyDelete