About me/O mnie


Ta przygoda zaczęła się chyba w styczniu 2013 roku, kiedy w domu przeogromnie mi się nudziło. Strony o tematyce modowej przeglądałam już od dłuższego czasu i chyba zafascynowało mnie to do tego stopnia, że postanowiłam sobie założyć swojego bloga wśród tych kilku milionów (?) na całym świecie. Dlaczego? Sama się nad tym często zastanawiam, ale nie znam dokładnej odpowiedzi. Chyba powodem tego było to, że tutaj mogę wyrazić swoje poglądy, opinie, czy inspiracje. Kiedy piszę coś dłuższego, robie to z ogromną przyjemnością i choć teksty nie są czasem tak interesujące i dobre jak u innych blogerek, to uwierzcie, że wkładam w to naprawdę dużo chęci oraz pracy!
This adventure began probably in January 2013, when I get bored. Pages browsed a fashion for a long time and I think it fascinated me so much that I decided to start your blog among the few millions (?) in the world. Why? Sam about it often wonder, but do not know the exact answer. I think the reason for this was that here I can express their views, opinions, and inspiration. When I write something longer, I do it with great pleasure, and though the texts are sometimes as interesting and good as the other bloggers, you believe that it really put a lot of desire and work!

Do mody mam dystans. Kupuję to, co mi się podoba, ale staram się coraz mniej korzystać z sieciówek typu Zara, czy H&M, gdzie często ubrania "walają" się po podłodze. Chyba większą przyjemnością jest wyszukanie czegoś w ciucholandzie! Nie będe pisała tu o nowych kolekcjach słynnych projektanów, co nosić w nadchodzącym sezonie, czy inne tego typu informacje. Zamieszczam tu swoje zestawy, w których chodzę, relacje z podróż, albo po prostu co sobie ciekawego wymyślę.
For fashion I distance. I buy what I like, but I'm becoming less and less use of chain stores such Zara, H & M, where he often clothes "rot" on the floor. Probably more enjoyable is to look for something in ciucholandzie! I will not write here about the new collections of famous designers, what to wear in the upcoming season, and other such information. Put here your sets, in which I walk, relationships with travel, or simply what you think of fun.

No comments:

Post a Comment